Zahrada zapomnění

Zahrada zapomnění - Radka Zadinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Zadinová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada zapomnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrada zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Zadinová. Číst Zahrada zapomnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ester právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomínat. Vrací se do míst, kde před více než deseti lety žila jako malá holka s mámou a sestrou. Má k tomu svůj důvod, ale netuší, jestli jí to přinese naději nebo spíš zklamání a další bolest. Nedoufá v zázraky, chtěla by prostě jen normálně žít. Jenže holka bez rodiny, bez práce a bez možnosti na změnu k lepšímu, to nemá snadné. Ester má velmi komplikovanou povahu, nikdy se neusmívá a nikdy nepláče. Nikoho si k sobě nepustí, snad až na malou Emu. Je možné, že by mohla zůstat, pracovat ve zdejším penzionu jako pomocná síla v kuchyni, že by mohla být šťastná? Trauma, které si v sobě nese, jí každou snahu ztěžuje a Ester dobře ví, že zdání klame. Vypadá jako křehká, nevinná holka, ale uvnitř jí srdce ztvrdlo na kámen. Když poznává Matyáše, zjišťuje, že mají mnoho společného. Jenže její mladý šéf Roman si to v žádném případě nemyslí... A ještě pořád má v patách svou minulost. Co když ji někdo pozná? Co se stane, až lidé, kteří jí projevili svou důvěru, zjistí, že zabila člověka?


...právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomínat ... Zahrada zapomnění - Radka Zadinová - Megaknihy.cz ... . Vrací se do míst, kde žila jako malá holka s mámou a sestrou. Má k tomu svůj důvod, ale netuší, jestli jí to přinese naději nebo zklamání a další bolest. Holk Kniha Zahrada zapomnění Přidat komentář. Standa780. 2 04. března. Krásně napsané. Dal bych i více hvězdiček. ... Všechny informace o produktu Kniha Zahrada zapomnění - Radka Zadinová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zahrada zapomnění - Radka Zadinová. Videotrailer k nové knize Věry Kadlecové - ZAHRADA MLČENLIVÝCH, psychothriller, kt ... Arada.cz | Zahrada zapomnění ... . Videotrailer k nové knize Věry Kadlecové - ZAHRADA MLČENLIVÝCH, psychothriller, který vás nenechá vydechnout... Temné síly opouštějí propast zapomnění, aby se vetřely do života ... Kniha: Zahrada zapomnění Autor: Radka Zadin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY