Afterdark

Afterdark - Haruki Murakami | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Afterdark.pdf


Chcete si knihu přečíst?Afterdark ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Afterdark Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh ze současného Tokia se odehrává během jediné noci. Kapitoly připomínají filmový scvénář a u každé z nich je uveden údaj, kdy se odehrává. Dějová linie je pro autora typická, střídají se tu dva paralelní, navzájem související příběhy. Nezvyklí jsou tentokrát hrdinové - dvě sestry a nezúčastněný vypravěč prví osoby množného čísla. Devatenáctiletá Mary mu díky své znalosti čínštiny pomoci šéfce hodinového hotelu vyřešit případ brutálně zabité čínské prostitutky. Mari podniká exkurzi do tokijského podsvětí. Její sestra Eri většinu času leží jako zakletá a spí. Vlivem tajemných sil, v jakémsi pomateném snu, se ocitá v ohraničeném prostoru na obrazovce televize ve svém pokoji. Nakonec se ale vrací zpátky do reality a noční nebezpečenství, týkající se obou sester, jsou zažehnána. V tomto dramatickém příběhu s postupy sci-fi a humoru autor pracuje s mýtem a prvky fantaskna. Předností románu je styl sekvence, pasáže s dynamikou kamery.


...rk is a series of computer screensaver software introduced by Berkeley Systems in 1989 for the Apple Macintosh, and in 1991 for Microsoft Windows ... After Dark by Haruki Murakami, Paperback | Barnes & Noble® ... .. Following the original, additional editions included More After Dark, Before Dark, and editions themed around licensed properties such as Star Trek, The Simpsons, Looney Tunes, Marvel, and Disney characters. Welcome to AfterDark. The ultimate online resource for curated and user-generated event listings. Buy & sell tickets, create events and read the latest music news. Hardcore Techno. Progressive House. Progressive Rock. "After Dark [is] hypnot ... Amazon.com: After Dark (Vintage International ... ... . Buy & sell tickets, create events and read the latest music news. Hardcore Techno. Progressive House. Progressive Rock. "After Dark [is] hypnotically eerie, sometimes even funny, but most of all, it's [a book] that keeps ratcheting up the suspense." —The Washington Post Book World "After Dark is a streamlined, hushed ensemble piece. . . ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY