Bartolomějové

Bartolomějové - Dagmar Lhotová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lhotová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bartolomějové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bartolomějové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lhotová. Číst Bartolomějové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bartoloměj bydlí v městečku Řeřichově a stále přemýšlí, jak by si přičaroval bratra, čtvrťáka jako je on. Tatínkův bratr bydlí v Hrabětově, je kouzelníkem a právě musí odjet na dvouměsíční turné. Jeho syn ale má zůstat doma, a proto prosí, jestli by se ho ujali hodná teta a jediný strýček. A tak jednoho dne vystoupí na nádraží kluk. Vypadá jako Bartoloměj, stejně se jmenuje, má i shodné datum narození. Přestože se bratranci nikdy neviděli, hned se skamarádili. A od té chvíle nastal čas plný dobrodružství, fantazie a velkého přátelství.


...omějové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... 6 důvodů, proč máte stále hlad. Vyřešte je a začněte ... ... ... Bartolomějové ... omějové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Známí Bartolomějové. Svatý Bartoloměj - byl jedním z dvanácti Ježíšových apoštolů; Petr Bartoloměj - osobnost první křížové výpravy; Bartoloměj z Chlumce - autor veršovaných latinských encyklopedických příruček z oblasti přírodních nauk; Bartolomeo Columbus - bratr Krištofa Kolumba Takto přesné údaje jsou však podle výživové specialistky ze Světa zdraví Moniky Bartolomějové hodně orientační a individu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY