Oční jóga

Oční jóga - Alain Pénichot | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alain Pénichot
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oční jóga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oční jóga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alain Pénichot. Číst Oční jóga Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sestavy cvičení k udržení perfektního zrakuZrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Oční jóga představuje nenáročný způsob, jak se potížím se zrakem ubránit. Tato kniha srozumitelně vysvětluje její přínosy a nabízí funkční sestavy cvičení, které zaberou jen pár minut denně. Díky tomu z nich lehce uděláte součást každodenní rutiny, udržíte si ostré vidění a ochráníte své oči před nechtěnými změnami.


...ční jóga jsem si chtěla přečíst hlavně kvůli mému synovi, který má jako svého koníčka, tak i jako pracovní náčiní, počítač a je mi jasné, že tím jeho oči trpí ... Oční jóga pro unavený zrak - Vitalia.cz ... . Už při čtení prvních stránek jsem si ale uvědomila, že e-book je přínosem i pro mě, protože se do notebooku, mobilu nebo na televizi ... Oční cviky. Oční cviky představují specifickou oblast mezi technikami jógy a jsou zaměřeny na udržení dobrého stavu zraku, případně na odstranění nebo zmírnění některých jeho poruch. Jsou známy případy, kdy pravidelným prováděním těchto cvičení byly zmírněny vady takového charakteru, že zde již nepomáhalo ani nošení nejsilnějších brýlí. Očn ... Oční jóga - spása pro unavené oči - Spojuje nás jóga ... . Jsou známy případy, kdy pravidelným prováděním těchto cvičení byly zmírněny vady takového charakteru, že zde již nepomáhalo ani nošení nejsilnějších brýlí. Oční jóga je výjimečná tím, že procvičením všech svalů k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY