Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka

Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka - Jillian Michaels | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jillian Michaels
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jillian Michaels. Číst Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fenomenální bestseller v oblasti diet od Jillian Michaels „Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka“ pomohl již milionům lidí stát se atraktivnějšími a zdravějšími bez toho, aniž by se stali posedlými jídlem nebo cvičením. Klíčem je zbavit se tučných jídel a potravin plných chemikálií, abyste co nejvíce optimalizovali své metabolické funkce a maximalizovali své celkové zdraví. V knize najdete více než 125 receptů zahrnujících zdravé tipy, díky kterým zvýšíte příjem živin a ztratíte na váze. Kuchařka Ovládněte svůj metabolismus vám pomůže prožít dlouhý a zdravý život – při kterém vám bude chutnat. Jillian chápe, že vedete rušný život a máte neustále málo času. Věří, že péče o zdraví vás nemusí finančně zruinovat. Proto vám tato kniha přináší recepty na jednoduchá a skvěle chutnající jídla, na jejichž přípravu budete potřebovat minimum surovin a která jsou hotová do 30 minut.


...vládněte svůj metabolismus - kuchařka je fenomenální bestseller v oblasti diet od Jillian Michaels, který pomohl již milionům lidí stát se atraktivnějšími a zdravějšími bez toho, aniž by se stali posedlými jídlem nebo cvičením ... Ovládněte svůj metabolismus Kuchařka - Jillian Michaels ... . Kuchařka Ovládněte svůj metabolismus vám pomůže prožít dlouhý a zdravý život - při kterém vám bude chutnat. Jillian chápe, že vedete rušný život a máte neustále málo času. Věří, že péče o zdraví vás nemusí finančně zruinovat. Kuchařka Ovládněte svůj metabolismus vám pomůže prožít dlouhý a zdravý život - při kterém vám bude chutnat. Jillian chápe, že vedete rušný život a máte neustál ... Ovládněte svůj metabolismus Kuchařka | BOOKS.CZ ... . Věří, že péče o zdraví vás nemusí finančně zruinovat. Kuchařka Ovládněte svůj metabolismus vám pomůže prožít dlouhý a zdravý život - při kterém vám bude chutnat. Jillian chápe, že vedete rušný život a máte neustále málo času. Věří, že péče o zdraví vás nemusí finančně zruinovat. Proto vám tato kniha přináší recepty na jednoduchá a skvěle chutnající ... Ovládn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY