Skleněný trůn: Skleněný trůn 1

Skleněný trůn: Skleněný trůn 1 - Sarah J. Maasová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah J. Maasová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skleněný trůn: Skleněný trůn 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skleněný trůn: Skleněný trůn 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah J. Maasová. Číst Skleněný trůn: Skleněný trůn 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Srdce z ledu. Vůle z oceli. Seznamte se s nájemným vrahem. V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým, neodhalitelným a všehoschopným. Ale udělala chybu. Nechala se chytit. Korunní princ jí nabídne poslední šanci: Svobodu výměnou za velkou oběť. Musí ho reprezentovat v turnaji, kde se proti sobě postaví 24 šampionů, těch nejlepších vrahů a zlodějů z celé země. Bude to boj na život a na smrt. Pokud zvítězí, bude volná. Ovšem její soupeři umírají nejen při soubojích, ale i za tajemných okolností – Celaene teď o svůj život bojuje nejen s nimi, ale i s něčím tajemným a děsivým, co se skrývá v pozadí.


...ý trůn book. Read 41,236 reviews from the world's largest community for readers ... Skleněný trůn - box 1-3 - Sarah J. Maasová | KOSMAS.cz ... ... . Srdce z ledu. Vůle z oceli. Nelítostný boj začíná.V temných a š... Skleněný trůn představuje začátek kariéry výborné spisovatelky, příběh jistě rostl spolu s ní. Mno, dala jsem to a doufám ve zlepšení. barbb8k. 1 16. dubna. Tuto knihu čtu asi po třetí a pořád je naprosto dokonalá. Sice je tento díl o trošililinku horší než ostatní, ale i tak je strašně krásný. Protože série skleněný trůn má 6 dílů, rozhodně nechci aby po 4. díle ... Zippyshare.com - Maas, Sarah J. - Skleněný Trůn 1 ... ... . Protože série skleněný trůn má 6 dílů, rozhodně nechci aby po 4. díle nakladatelství řeklo, že je malá prodejnost a s vydáváním končí, jak se stalo u fantasy sérií už několikrát. Dědičku ohně jsem koupila a Valkýřici jako díky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY