Jmenuji se Figaro

Jmenuji se Figaro - Pavla Jazairiová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Jazairiová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jmenuji se Figaro.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jmenuji se Figaro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Jazairiová. Číst Jmenuji se Figaro Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známá rozhlasová novinářka Pavla Jazairiová je autorkou dvou desítek publikací. Kniha Jmenuji se Figaro je však její první publikací pro dětského čtenáře. Je to vyprávění pejska, který bydlí se svou paní na vesnici, má tam spoustu kamarádů, chodí na dlouhé procházky po lese a ze všeho nejraději by honil srnky. Svět z jeho pohledu vypadá trochu jinak, než jak ho vidí dospělí – to nejlépe ocení děti, jimž je přímočarost a nekomplikovanost blízká. Dětskému vnímání je přizpůsobena i vytříbená prostota autorského stylu. Nedílnou součástí publikace je množství ilustrací Terezy Říčanové.


...e Figaro Autor: Jazairiová, Pavla Nakladatel: Radioservis EAN: 9788088286097 ISBN: 978-80-88286-09-7 Ilustrace: Říčanová, Tereza Popis: 1× kniha, vázaná, 98 stran, česky Rozměry: 20 × 18 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Jmenuji se Figaro - Jazairiová Pavla - Megaknihy.cz ... . vydání) Kniha Jmenuji se Figaro je však její první publikací pro dětského čtenáře. Je to vyprávění pejska, který bydlí se svou paní na vesnici, má tam spoustu kamarádů, chodí na dlouhé procházky po lese a ze všeho nejraději by honil srnky. Svět z jeho pohledu vypadá trochu jinak, než jak ho vidí dospělí - to nejlépe ocení ... Kniha Jmenuji se Figaro je však její první publikací pro dětského čtenáře. Je to vyprávění pejska, který bydlí ... Jmenuji se Figaro | KNIHCENTRUM.cz ... . Svět z jeho pohledu vypadá trochu jinak, než jak ho vidí dospělí - to nejlépe ocení ... Kniha Jmenuji se Figaro je však její první publikací pro dětského čtenáře. Je to vyprávění pejska, který bydlí se svou paní na vesnici, má tam spoustu kamarádů, chodí na dlouhé procházky po lese a ze všeho nejraději by honil srnky. Svět z jeho pohledu vypadá trochu jinak, než jak ho vidí dospělí - to nejlépe ocení ... Nab...SOUVISEJÍCÍ KNIHY