Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích

Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích - Linda Chapmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Chapmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Chapmanová. Číst Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pšššt, je to tajemství, Lauřin poník je ve skutečnosti kouzelný jednorožec!Soumrak sice většinu času vypadá jako obyčejný poník, ale pokaždé, když Laura pronese slova tajného zaříkadla, promění se v kouzelného jednorožce a společně pak létají po světě… Lauřina kamarádka Jessica se doma potýká s problémy natolik vážnými, že dva týdny před plánovanou svatbou svého tatínka raději uteče. Aby jí Laura se Soumrakem pomohli, musí jí odhalit své pečlivě střežené tajemství. Dokáží Jessicu přesvědčit, aby jim důvěřovala a její život zase připomínal létaní v oblacích?


...sice většinu času vypadá jako obyčejný poník, ale pokaždé, když Laura pronese slova tajného zaříkadla, promění se v kouzelného jednorožce a společně pak létají po světě… Lauřina kamarádka Jessica se doma potýká s problémy natolik vážnými, že Soumrak sice většinu času vypadá jako obyčejný poník, ale pokaždé, když Laura pronese slova tajného zaříkadla, promění se v kouzelného jednorožce a sp ... Kniha Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích - Linda ... ... ... Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích - Linda Chapman | Databáze knih Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Vážení čten ... Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích - Linda Chapmanová ... ... ... Kouzelný jednorožec: Létání v oblacích - Linda Chapman | Databáze knih Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Vážení čten...SOUVISEJÍCÍ KNIHY