Kroniky pozůstalých

Kroniky pozůstalých - Mary E. Pearsonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mary E. Pearsonová
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Kroniky pozůstalých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kroniky pozůstalých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary E. Pearsonová. Číst Kroniky pozůstalých Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Tři knihy Kronik pozůstalých v jednom boxu"Království Morrighan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. Tam se seznámí se dvěma záhadnými přitažlivými muži – princem, kterého si měla vzít, a vrahem s úkolem ji zabít. Obklopena tajemstvím a lží Lia odhalí skutečnosti, které otřesou jejím životem.


...hy v série Kroniky Pozůstalých. Náš web zlepšujeme pomocí cookies ... Kniha Kroniky pozůstalých BOX | Fantasyobchod.cz ... . Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Kroniky Pozůstalých recenze Falešný polibek (2017) / Rose18 (4009 views) Princezna Lia, První dcera rodu Morrighan, má daný osud už od svého narození, jímž je provdat se z politických důvodů bez lásky. A teď zbývá pouhých několik hodin do jeho vyplnění. Lia se proto uchýlí k jediné možnosti, která se jí v tomto ... K ... Kniha: Kroniky pozůstalých (BOX) (Mary E. Pearson) | Martinus ... . Lia se proto uchýlí k jediné možnosti, která se jí v tomto ... Království Morrighan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. T (+ SPOILER) Jelikož jsem se do ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY