Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa

Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa - Věra Hudáčková Barochová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Hudáčková Barochová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Hudáčková Barochová. Číst Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdá se, že úžasné prázdniny u babičky nemůže nic pokazit. Jednoho dne se ale ztratí Ondrovo nové štěňátko a on musí pro jeho záchranu překonat svůj největší strach – strach z lesa. Najde dostatek odvahy a zachrání ho?To je paráda, mít babičku na vesnici! Trošku bojácný Ondra se o prázdninách seznámí s Vojtou, svým prvním opravdovým kamarádem. Zažijí spolu velká dobrodružství a opravdové výpravy.Ondra se postupně stává samostatnějším a odvážnějším a navíc dostane i vytoužené štěně! Zdá se, že úžasné prázdniny u babičky nemůže nic pokazit. Jednoho dne se ale chlupatý mazlík ztratí a Ondra musí pro jeho záchranu překonat svůj největší strach – strach z lesa. Najde dostatek odvahy i při riskantní záchraně štěňátka?


...ojácný Ondra se o prázdninách seznámí s Vojtou, svým prvním opravdovým kamarádem ... Zatoulané štěně (Věra Hudáčková Barochová, Václav Ráž ... ... .... Zobrazit celý text Zatoulané štěně Kdo se bojí, nesmí do lesa Ondra se postupně stává samostatnějším a odvážnějším a navíc dostane i vytoužené štěně! Zdá se, že úžasné prázdniny u babičky nemůže nic pokazit. Jednoho dne se ale chlupatý mazlík ztratí a Ondra musí pro jeho záchranu překonat svůj největší strach - strach z lesa. Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa Věra Hudáčková Barochová Nakladat ... Autor - Hudáčková - Barochová Věra ... - Knihy.ABZ.cz ... . Zatoulané štěně: Kdo se bojí, nesmí do lesa Věra Hudáčková Barochová Nakladatel: Bambook 2019 Zatoulané štěně Kdo se bojí, nesmí do lesa. Hudáčková Barochová Věra, Ráž Václav-30 %. Zľava skončí o. Tlačená kniha. Pevná šitá väzba. ... Zatoulané štěně. Pridať k obľúbeným. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Hudáčková Barochová Věra,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY