Avengers 2: Světové turné

Avengers 2: Světové turné - Jason Aaron | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jason Aaron
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Avengers 2: Světové turné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Avengers 2: Světové turné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Aaron. Číst Avengers 2: Světové turné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohleďte na zázraky. Hory Avengers! Monumentální bitva proti temným Nebešťanům je u konce a oficiálně vzniká nový tým Avengers. A základnu má rovnou na vrcholu světa. Odtamtud musí čelit Namorovi a jeho Obráncům hlubin či nové podobě ruského superhrdinské týmu zvaného Zimní stráž. A to má ještě americká vláda v rukávu pár překvapení! Dále poznáte zbrusu nové Agenty Wakandy! Prohlubuje se tajemství Avengers z roku 1 000 000 před naším letopočtem. Jaká překvapivá postava se stane nejnovějším členem týmu? A pokud jste si mysleli, že znáte vešker tajemství vzniku marvelovského vesmíru, jste vedle! Budete svědky zrození úplně prvního Ghost Ridera, který jezdí na hořícím mamutovi a bojuje s divokým a povědomým protivníkem! Kniha obsahuje sešity Avengers (2018) č. 7-–12 od Jasona Aarona, Sary Pichelliové, Davida Marqueze, Eda McGuinnesse, Frazera Irvinga, Adama Kuberta, Andrea Sorrentina, Coryho Smithe, Elisabetty D’Amicové, Marka Moralese, Scotta Hanny, Karla Kesela, Justina Ponsora, Ericka Arciniegy, Matthewa Wilsona a Giady Marchisiové.


...informácie o produkte Komiks CREW Avengers 2: Světové turné, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie CREW Avengers 2: Světové turné ... Avengers 2: Světové turné - Knihkupectví Luxor ... . Avengers 2: Světové turné. Avengers 2: Světové turné 399 K č -18 % 399 Kč ... Avengers 2: Světové turné. kategorie: Kompletní nabídka, Komiksy Nakladatelství CREW, Komiksy V češtině, Novinky. 359 Kč (sleva 10.00%) Avengers 2 - Světové turné - Aaron Jason, McGuinness Ed,, Pohleďte na zázraky Hory Avengers! Monumentální bitva proti temným Nebešťanům je u konce a oficiálně vzniká nový tým Avengers. A základnu má rovnou na vrcholu s Avengers 2: Světové turné. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instag ... Avengers 2: Světové turné — CREW ... . A základnu má rovnou na vrcholu s Avengers 2: Světové turné. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY