Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století

Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století - Petra Koudelková (ed.) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Koudelková (ed.)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Koudelková (ed.). Číst Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komunikace zaujímá v dnešní společnosti přední postavení a nejinak je tomu také v katolické církvi. I tady se v posledních letech musely udát změny, aby církev dokázala držet krok s moderní dobou. Předkládaná kolektivní monografie představuje tuto problematiku zblízka a to v různých sférách lidského dění, například jako komunikaci s médii, nebo rozebírá trendy v jazyce českém, které se promítají do církevních výrazů. Dále hledá odpovědi na otázky typu, jak církev reaguje na používání a na vliv sociálních sítí a co na to říká její nejvyšší představitel papež František?<br Pro úplnost přináší monografie i myšlenky a názory Mons. Tomáše Holuba, současného generálního sekretáře České biskupské konference. Uvažuje o silných a slabých stránkách církevní komunikace a přibližuje plány katolické církve do dalších let.


...s from a library! Příležitosti a výzvy v komunikaci církve ve 21 ... PDF E-knihy 1 - uniba.sk ... . století. [Petra Koudelková; Inna Čábelková;] -- Komunikace zaujímá v dnešní spolecnosti prední postavení a nejinak je tomu také v katolické církvi. I tady se v posledních letech musely udát zmeny, aby církev dokázala držet krok s ... E-kniha: Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století - Petra Koudelková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Kniha: Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století ... Příležitosti a výzvy v komunikaci církve ve 21. století ... ... . Kniha: Příležitosti a výzvy v komunikaci církve v 21. století Autor: Petra Koudelková Publlikace se věnuje různým aspektům komunikace v katolické církvi (např. komunikace s médii, češti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY