Skoro normální rodina

Skoro normální rodina - Mattias Edvardsson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mattias Edvardsson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Skoro normální rodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skoro normální rodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mattias Edvardsson. Číst Skoro normální rodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbený farář Adam, ambiciózní právnička Ulrika a jejich devatenáctiletá dcera Stella žijí ve vilové čtvrti v Lundu na jihu Švédska a jejich život vypadá na první pohled dokonale. Ovšem všechno se zhroutí, když je Stella obviněná z vraždy podnikatele a ocitne se ve vazbě. Rodiče jsou zoufalí, ale také rozhodnutí udělat všechno pro to, aby Stelle pomohli. Otázkou však je, nakolik svou dceru vlastně znají. A nakolik znají jeden druhého. Skoro normální rodina líčí nejhorší noční můru každého rodiče. Je to thriller o tom, jak daleko jsme schopni zajít, abychom ochránili svou rodinu. A o křehké hranici mezi správným a špatným, pravdou a lží. Mattias Edvardsson získal za svou prvotinu mezinárodní věhlas a práva na její vydání prodal do více než 25 zemí.


... Ulrika a Adama jsou skoro normální rodina, ale jen do doby, než je Stella obviněná z vraždy mladého a úspěšného podnikatele ... Skoro normální rodina - Catalog of Frantisek Bartos ... ... . Příběh je vyprávěn ze třech pohledů - z pohledu otce Adama, faráře, pro kterého je lhaní nepřípustné, přesto je ale ochotný udělat výjimku - vždyť to dělá pro záchranu své dcery! Skoro normální rodina líčí nejhorší noční můru každého rodiče. Je to thriller o tom, jak daleko jsme schopni zajít, abychom ochránili svou rodinu. A o křehké hranici mezi správným a špatný ... Skoro normální rodina (Mattias Edvardsson) | Detail knihy ... ... . Je to thriller o tom, jak daleko jsme schopni zajít, abychom ochránili svou rodinu. A o křehké hranici mezi správným a špatným, pravdou a lží. Skoro normální rodina. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY