Bangkok - průvodce na cesty

Bangkok - průvodce na cesty - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bangkok - průvodce na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bangkok - průvodce na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bangkok - průvodce na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Evropští obchodníci mu říkali Bangkok, což v překladu z thajštiny znamená „vesnice, kde rostou plané švestky“. Thajci své hlavní město ve zkráceném znění nazývají Krung Thep, ale v plné verzi je název skutečně dlouhý. Bangkok je ale také nazýváno městem andělů, velké město, sídlo boha Indry, je zde uloženo devět skvostných drahých kamenů, město s mnoha velkolepými stavbami a paláci. Svým návštěvníkům míchá přitažlivý koktejl chrámů a paláců, dobrého jídla a neustálého ruchu. Život zde skutečně tepe nepřetržitě za denního světla, ale také kdy thajskou metropoli zahalí tma. Toto metropole je ale také nazývána „Benátky Východu“ pro svou rozsáhlou sít vodních kanálů. Tohle město si okamžitě zamilujete i když mu asi nikdy neporozumíte.


...k - průvodce na cesty Autor: kol. Nakladatel: Freytag & Berndt EAN: 9788074453649 ISBN: 978-80-7445-364-9 Originál: Bangkok Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 12 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Michal na cestách: Co vidět v Bangkoku ... . vydání) BANGKOK: Průvodce pro první cestu do thajského hlavního města. Osvědčené informace o ubytvání, dopravě, stravování i tipy na výlety! Jedete-li do Bangkoku, nezapomeňte si přečíst našeho průvodce městem! ... VYBAVENÍ NA CESTY . Bundy Outdoor Research -50% Outdoor bundy s technologií Goretex, Polartec Alpha, Pertex nebo ... Bangkok / průvodce na cesty. Evropští obchodníci mu říkali Bangkok, což v překladu z thaj ... Co vás čeká v Bangkoku? | Thajsko jako na dlani ... ... VYBAVENÍ NA CESTY . Bundy Outdoor Research -50% Outdoor bundy s technologií Goretex, Polartec Alpha, Pertex nebo ... Bangkok / průvodce na cesty. Evropští obchodníci mu říkali Bangkok, což v překladu z thajštiny znamená „vesnice, kde rostou plané švestky". Thajci své hlavní město ve zkráceném znění nazývají Krung Thep, ale v plné verzi je název skutečně dlouhý. Bangkok je ale také nazý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY