Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách

Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách - Olin Jurman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olin Jurman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olin Jurman. Číst Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá společnost má své hrdiny i zrádce. Co vám dnes říkají jména Karel Sabina nebo Rudolf Mrva? Asi nic moc, ale ve své době, v období národního obrození, patřili k velmi opovrhovaným zrádcům národa. Ale až po pádu první republiky se to v české kotlině všemi možnými zrádci začalo přímo hemžit. Super zrádce národa byl Emanuel Moravec, ale zapomenout nesmíme ani na parašutisty Karla Čurdu a Antonína Přeučila a řadu dalších. Za druhé světové války pak nejhorší zrady na našem národě napáchali konfidenti gestapa: Nestor Holejko, Jaroslav Nachtmann atd. Někteří sloužili později stejně výkonně i komunistické státní bezpečnosti, někteří západním rozvědkám. Co jméno, to jiný osud, plný dvojí nebezpečného života na tenkém laně. Pro někoho hrdinové, pro někoho zrádci. Posvítili jsme na ostnatým drátem obtočený podnos, na který jsme položili výběr většinou už zcela neznámých jmen. Dozvíte se kus pravdy o špinavé straně našeho života, který by nikdy neměla být zapomenuta.


... jidášové: Největší zrádci v našich dějinách ... Čeští jidášové - Největší zrádci v našich dějinách - Olin ... ... . Olin Jurman ... Čeští jidášové Autor: Jurman, Olin Nakladatel: Fortuna Libri EAN: 9788075462534 ISBN: 978-80-7546-253-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,8 cm Rok vydání: ... Název: Čeští jidášové - Největší zrádci v našich dějinách. Autor: Olin Jurman. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7546-253-4. EAN: 9788075462534. Objednací kód: NA368425 Češt ... Čeští jidášové | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . EAN: 9788075462534. Objednací kód: NA368425 Čeští jidášové -- Největší zrádci v našich dějinách - Jurman, Olin ; - Co vám dnes říkají jména Karel Sabina nebo Rudolf Mrva? Asi nic moc, ale ve své době, v období národního obrození, patřili k velmi opov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY