Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis

Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis - María Hesseová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
María Hesseová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis.pdf


Chcete si knihu přečíst?Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor María Hesseová. Číst Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životopis legendární mexické umělkyně doplněný fascinujícími ilustracemiFrida Kahlo, živelná umělkyně s bohémskou, nespoutanou, ale zároveň bolavou duší. Její příběh nejednou obletěl svět a její obrazy nás vtahují do prapodivného světa plného svébytné atmosféry. Co ale doopravdy víme o tom, jak Frida žila, jak vnímala svět kolem sebe a jak se vyrovnávala se zkouškami, jimiž si musela projít? Autorka tohoto jedinečného životopisu María Hesseová se snaží mexickou malířku vykreslit jinak, než je zvykem, a zaměřuje se na Fridiny pocity, touhy a vášně.


...rida Kahlo, živelná umělkyně s bohémskou, nespoutanou, ale zároveň bolavou duší ... Frida Kahlo Ilustrovaný životopis / Nejlevnější knihy ... . Její příběh nejednou obletěl svět a její obrazy nás vtahují do prapodivného světa plného svébytné atmosféry. Co ale doopravdy víme o tom, jak Frida žila, jak vnímal Upravit životopis Životopis. Frida Kahlo, vlastním jménem Magdalena Carmen Frida Kahlo, byla známá mexická malířka. Její styl tvorby se pohyboval od původně mexické kultury přes realismus, symbolismus až po surrealismus. Sama Frida aktivně podporovala komunismus. Frida Kahlo, živelná umělkyně s bohém ... Kniha: Frida Kahlo: Ilustrovaný životopis (Fran Ruiz ... ... . Sama Frida aktivně podporovala komunismus. Frida Kahlo, živelná umělkyně s bohémskou, nespoutanou, ale zároveň bolavou duší. Její příběh nejednou obletěl svět a její obrazy nás vtahují do prapodivného světa plného svébytné atmosféry. Co ale doopravdy víme o tom, jak Frida žila, jak vn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY