Praha–Paříž, do vlastních rukou

Praha–Paříž, do vlastních rukou - Lenka Horňáková-Civade, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Horňáková-Civade,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha–Paříž, do vlastních rukou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha–Paříž, do vlastních rukou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Horňáková-Civade,. Číst Praha–Paříž, do vlastních rukou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lenka žije ve Francii a Anne v Čechách. Lenka je Češka a Anne Francouzka. Ačkoliv by se zdálo, že si tyto dvě evropské kultury musí být blízké a život v jedné či druhé zemi dost podobný, každodenní potýkání se s realitou svědčí o naprostém opaku. Překvapení, pobavení i naštvání jsou málem na denním pořádku, rozdílné vnímání toho, co je nebo není správné, co je nebo není normální a co je nebo není přijatelné, může život pořádně zamotat. Přítelkyně, která prožívá více méně to samé, ale v „mé“ vlasti, je tedy ta pravá osoba, která může leccos vysvětlit, ale hlavně všechno pochopit. S notnou dávkou humoru a za pomoci kamarádčiných dopisů se s novým domovem lze sžít mnohem snáz.


...ihy.cz > Knihy > Beletrie > Praha-Paříž, do vlastních rukou ... Praha - Paříž, do vlastních rukou | Nakladatelství Portál ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Praha-Paříž, do vlastních rukou. DELAFLOTTE MEHDEVI Anne, HORŇÁKOVÁ-CIVADE Lenka. Info: Argo, 2019 (2.) - váz., 293 str. EAN: 9788025729458 ISBN: ... Dodání do vlastních rukou Pošta dodá zásilku: je-li adresátem fyzická osoba, jen adresátovi, zmocněnci adresáta, zákonnému zástupci adresáta nebo zmocněnci zákonného zástupce adresáta; je-li adresátem právnická osoba, jen oprávněné osobě. 13 Kč: Dodání do vlastních rukou výhradně jen adresáta ... Praha-Paříž, do vlastních rukou - Lenka Horňáková-Civade ... ... . 13 Kč: Dodání do vlastních rukou výhradně jen adresáta Praha-Paříž, do vlastních rukou Autor: Horňáková-Civade, Lenka a Delaflotte Mehdevi, Anne Nakladatel: Argo EAN: 9788025729458 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY