Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a uzly

Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a uzly - Christina Butcherová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christina Butcherová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a uzly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a uzly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christina Butcherová. Číst Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a uzly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vynalézavé účesy jsou hitem na přehlídkových molech, v módních blozích a městských ulicích – přetočený ohon, francouzský cop, rozcuchaný uzel, hladký drdol... Vyberte si z více než 80 klasických a moderních účesů na večírek, do práce, na pláž nebo na elegantní večerní akci. Podrobný ilustrovaný návod vám ukáže, jak každý z nich vytvořit, a celobarevné fotografie nabídnou výsledný účes a možnosti jeho zdobení. Každý účes je doplněný tipy a nápady, jak ho obměnit a čím doplnit.


...česy z dlouhých vlasů - Klasické i moderní copy, ohony a uzly, Author: Great Content s ... Ucesy z dlouhych vlasu | Sleviste.cz ... .r.o., Name: Účesy z dlouhých vlasů - Klasické i moderní copy, ohony a uzly, Length: 11 ... Kniha Účesy z dlouhých vlasů - Copy, drdoly, uzly si oblíbila hlavně moje straší dvera, která si s ní chodí s prosbou a výberem toho co by na své hlavičce chtěla, já se samozřejmě nenechávám dlouho přemlouvat a dělám jí radost tínm, že se pustím do pletení, motánií a tupírování. Knihy - Flexo: Účesy z dlouhých vlasů - Klasické i moderní copy, ohony a uzly - Butc ... Účesy z dlouhých vlasů - Klasické i moderní copy, ohony a ... ... . Knihy - Flexo: Účesy z dlouhých vlasů - Klasické i moderní copy, ohony a uzly - Butcherová, Christina ; Podrobný ilustrovaný návod vám ukáže, jak každý z nich vytvořit, a celobarevné fotografie nabídnou výsledný účes a možnosti jeho zdobení. Každý účes je doplněný tipy a nápady, ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY