Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře

Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře Online je nyní tak snadné!

POPIS


S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné... Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub. Modré historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.


... Modré historky: 50 bájemi opředených historek z hlubin moře od Bungter Tobias, Köhrsen Andrea,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Modré historky: 50 bájemi opředených historek z hlubin ... ... . 33 prodejen po celé ČR Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře Nakladatel: Mindok EAN: 8595558301034 ISBN: Popis: 1× hra, 1× Pouzdro, 1× sada karet, česky Rozměry: 9,5 × 13,3 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) BLUE STORIES * MODRÉ HISTORKY - Mindok Modré historky jsou další ze série úspěšných párty her, kdy jeden z hráčů ví pozadí příběhu a ost ... Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených ... ... . vydání) BLUE STORIES * MODRÉ HISTORKY - Mindok Modré historky jsou další ze série úspěšných párty her, kdy jeden z hráčů ví pozadí příběhu a ostatní hráči se na něj pokoušejí přijít. Tentokrát je vše prodchnuté vůní oceánů a dálek. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. HRA: Modré historky: 50 bájemi opředených historek z hlubin moře - Bungter, Tobias; Köhrsen, Andrea; ; S modrými historkami se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY