Farma zvířat / Animal Farm

Farma zvířat / Animal Farm - George Orwell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
George Orwell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Farma zvířat / Animal Farm.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farma zvířat / Animal Farm ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Orwell. Číst Farma zvířat / Animal Farm Online je nyní tak snadné!

POPIS


Světoznámý román, který proslul jasnozřivou alegorií principů bolševické revoluce. Pozoruhodná bajka začíná vzpourou zvířat, která vyženou majitele farmy a začnou si vládnout sama. Zprvu ušlechtilé, idealistické myšlenky o rovnosti, svobodě a blahobytu záhy berou za své a jejich místo postupně zaujme propaganda, nesvoboda a totalitní diktatura. Farmu zvířat Orwell dopsal v roce 1944! První bilingvní elektronická kniha s funkcí odskoku mezi češtinou a angličtinou. Tuto funkci ocenímajitelé čtecích zařízení s dotykovým displejem a i pohyblivým kurzorem.


...ířat je alegorický satirizující román George Orwella, ukazující formou bajky politické vztahy a děje mezi lidmi ... Farma zvířat - rozbor díla k maturitě | Rozbor-dila.cz ... . Autor se důsledně vyhýbá vysvětlujícím komentářům, ale vzhledem k době napsání díla je nejzjevnější podobenství se stalinskou degenerací Sovětského svazu.V příběhu se objevuje skupinka zvířat, která se vzbouří a vyžene lidi z farmy, na ... Published on Nov 19, 2013. Farma zvířat je alegorický satirizující román George Orwella, ukazující formou bajky politické vztahy a děje ... Editions of Animal Farm by George Orwell ... . Farma zvířat je alegorický satirizující román George Orwella, ukazující formou bajky politické vztahy a děje mezi lidmi. Autor se důsledně vyhýbá ... -Farma zvířat byla vyrobena na objednávku CIA, která takto v době studené války bojovala proti komunismu. () -Celosvětová premiéra proběhla 29. prosince 1954 v New Yorku.() -S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY