Právo - Občanský a společenskovědní základ

Právo - Občanský a společenskovědní základ - Jaroslav Zlámal, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Zlámal,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Právo - Občanský a společenskovědní základ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Právo - Občanský a společenskovědní základ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Zlámal,. Číst Právo - Občanský a společenskovědní základ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnicový titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na právo. Titul obsahuje tématické celky občanské právo, rodinné právo a obchodní právo, které jsou aktualizovány podle Nového občanského zákoníku a Zákoníku o obchodních korporacích. Titul pokrývá tato témata: 1. Právo a jeho historický vývoj 2. Právní normy 3. Ústavní právo 4. Občanské právo 5. Rodinné právo 6. Pracovní právo 7. Obchodní právo 8. Živnostenské právo 9. Trestní právo 10. Lidská práva a svobody 11. Moje právní povědomí – závěrečná kapitola zaměřená na poukázání na časté problémy a situace, do kterých se může člověk dostat a ve kterých by se měl orientovat. Učebnice má doložku MŠMT.


...bčanský a společenskovědní základ Právo -- Učebnice - Jaroslav Zlámal; Jakub Haluza ... Právo - Občanský a společenskovědní základ Computer Media ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Učebnice plně odpovídá osnovám tématu Právo ze vzdělávacího programu RVP - Občanský a společenskovědní základ. Rodinné právo, 6. Pracovní právo, 7. Obchodní právo, 8. Živnostenské právo, 9. Trestní právo, 10. Lidská práva a svobody, 11. Moje právní povědomí. Na témata učebnice navazuje prak ... Občanský a společenskovědní základ Právo ... . Lidská práva a svobody, 11. Moje právní povědomí. Na témata učebnice navazuje praktická cvičebnice. Učebnice plně odpovídá osnovám tématu Právo ze vzdělávacího programu RVP - Občanský a společenskovědní základ. Rodinné právo 6. Pracovní právo 7. Obchodní právo 8. Živnostenské právo 9. Trestní právo 10. Lidská práva a svobody 11. Moje právní povědom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY