Deník udavače

Deník udavače - Zdeněk Jarchovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Jarchovský
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník udavače.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník udavače ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Jarchovský. Číst Deník udavače Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor patří k několika desítkám Čechoslováků, kteří na počátku 70. let studovali v brežněvovském Sovětském svazu. Jeho literární prvotina zachycuje vtipnou a výstižnou formou život v Leningradě (dnes Petrohrad) téměř orwellovským způsobem. Přispívá k tomu autorův literární jazyk, ne nepodobný Charlesi Bukowskému, a zvláštní schopnost ve zkratce vystihnout absurditu života v tehdejším sovětském režimu. Kniha je svým způsobem dokumentem, nicméně její největší devizou je Jarchovského literární talent. Možná trochu zavádějící název vychází z překvapivé pointy textu.


... Deník udavače Autor: Zdeněk Jarchovský Autobiografické vzpomínky českého inženýra, který v 1 ... RECENZE: Kniha odhaluje, co se o Sovětském svazu v ... ... . polovině 70. let 20. století studoval vysokou školu v Sovětském svazu. Piráti podali trestní oznámení kvůli tomu, že české úřady dál vyplácejí dotace holdingu Agrofert i přes podezření, že je premiér Andrej Babiš (ANO), který holding vložil do svěřenských fondů, ve střetu zájmů. Strana o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Podle Hospodářských novin (HN), které na trestn ... Deník udavače - Zdeněk Jarchovský | Knihy Dobrovský ... . Strana o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Podle Hospodářských novin (HN), které na trestní oznámení dnes upozornily, se oznámením třetí ... Kniha Deník udavače Přidat komentář. Páájinka. 03. ledna. Velice dobře se knížka četla. ... Deník udavače Autor patří k několika desítkám Čechoslováků, kteří na počátku 70. let studovali v brežněvovském Sovětském svazu. Jeho literární prvotina zachycuje vtipnou a v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY