Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let)

Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) - Věra Čadilová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Čadilová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let).pdf


Chcete si knihu přečíst?Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Čadilová,. Číst Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem tohoto metodického materiálu je poskytnout speciálním pedagogům, učitelům, dalším odborníkům a i rodičům dětí s PAS podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s poruchou autistického spektra a sestavování funkčních edukačních plánů. Profil ukazuje možnosti speciálně pedagogické intervence a je pomocníkem při dalším rozvoji dítěte. Důležitým prvkem materiálu je stanovení vývojových úrovní v jednotlivých oblastech. Zaměřuje se na tyto oblasti: sociální vývoj, komunikace, receptivní řeč, expresivní řeč, imitace, motorika, grafomotorika a kresba, sebeobsluha. Vyhodnocení výsledků je možné v elektronické podobě. Nejedná se o testový materiál, výhodou je, že k jeho zpracování není třeba žádných standardizovaných pomůcek. Byl vytvořen na základě zkušeností z praxe, vychází z českého školského systému a přijímá i pozitivní stránky zahraničních materiálů.


...ny informace o produktu Kniha Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra do 7 let, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra do 7 let ... Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického ... ... . Podtitul: hodnotící profil dítěte s poruchou autistického spektra (do 7 let) Cílem textu je poskytnout speciálním pedagogům, učitelům, dalším odborníkům a i rodičům dětí s PAS podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s poruchou autistického ... Cílem metodického materiálu, Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let, je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a sestavování funkčních edukačních plánů. P ... Edukačně - hodnotící profil dítěte s poruchou autistického ... ... ... Cílem metodického materiálu, Edukačně hodnotící profil dítěte s PAS pro 0-7 let, je poskytnout speciálním pedagogům v terénu podklady pro hodnocení vývojové úrovně dětí a žáků s PAS a sestavování funkčních edukačních plánů. Profil ukazuje možnosti Edukačně - hodnotící profil dítěte s ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY