Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace

Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace - Joanna Goszczyńska (ed.) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joanna Goszczyńska (ed.)
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Goszczyńska (ed.). Číst Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal“, jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. K účasti na publikaci (a předchozí konferenci s panelovou diskusí překladatelů konanou v roce 2014 ve Varšavě) byli pozváni zástupci všech polských bohemistických pracovišť (J. Baluch, J. Zarek, A. Gawarecka, J. Czaplińska, J. Królak, J. Goszczyńska, K. Ćwiek-Rogalska, A. Kaczorowski, D. Bielec, W. Soliński), v jejichž odborném zájmu má dílo Bohumila Hrabala přední místo, a také čeští literární vědci a historici (J. Pelán, J. Češka, T. Kubíček). K autorům sborníku se řadí i dvě znalkyně a zároveň překladatelky Hrabalova díla z Itálie a ze Španělska (A. Cosentino a M. Zgustová).


... proluk: Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace ... PDF Otevřenost až do konce: za Milanem Jankovičem ... . Joanna Goszczyńska (ed.) Nakladatel: Karolinum 2019 ... Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a ... Hledání proluk Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace ... E-KNIHA. anotace. anotace; Sborník prací věnovaných B ... Kniha: Hledání proluk - Joanna Goszczyńska | Knihy.ABZ.cz ... . anotace. anotace; Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. ... Hledání proluk Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace Goszczyńska Joanna (ed.) Sborník prací věnovan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY