Slovníček pro těhotné

Slovníček pro těhotné - Veronika Galanbosová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Galanbosová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovníček pro těhotné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovníček pro těhotné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Galanbosová,. Číst Slovníček pro těhotné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorky, gynekoložky s bohatou praxí, vybraly nejčastější medicínské termíny, které souvisejí s problematikou těhotenství a porodu, a uspořádaly je do tohoto nevelkého, ale o to praktičtějšího slovníčku. Není v možnostech žádného gynekologa, aby dokázal všem těhotným pacientkám adekvátně a srozumitelně zodpovědět každý konkrétní dotaz. Také lékařské zprávy a laboratorní výsledky v těhotenské průkazce většinou na laika působí jako zašifrovaná zpráva o těhotenství. Proto věříme, že vám tato publikace pomůže samostatně se zorientovat v problematice těhotenství a porodu a usnadní vám přípravu na příchod děťátka.


...ček pro těhotné 5. Obsah. Předmluva 7 ... Hýbejte Se! Ale Opatrně ... . Heslář 9. Slovníček pro těhotné 7. Předmluva. Hlavní motivací a důvodem pro vznik této netradiční publikace byl baby-boom . a s ním související neutichající zájem žen o všechny informace týkající se těho. tenství, porodu a šestinedělí. Titul dostal jednoznačný název: Slovníček pro těhotné. Domluvila jsem se jednou z maminek z projektu Těhotná z VD - s nickem Pivatko , aby pro vás ostatní tuto knihu zrecenzovala. Zhodnocení jsme také doplnili menším ... Slovníček pro těhotné - Martina Hourová | Elektronická ... ... . Zhodnocení jsme také doplnili menším rozhovorem. Slovníček pro těhotné 7 Předmluva Hlavní motivací a důvodem pro vznik této netradiční publikace byl baby-boom a s ním související neutichající zájem žen o všechny informace týkající se těho-tenství, porodu a šestinedělí. Odborná gynekologicko-porodnic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY