Zkouška ohněm

Zkouška ohněm - James Rollins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkouška ohněm.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkouška ohněm ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Zkouška ohněm Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se velitel Gray Pierce na Štědrý večer vrací domů, zjišťuje, že jeho domov někdo vyraboval, jeho těhotná přítelkyně zmizela a na podlaze kuchyně nachází ležet Kat, manželku svého nejlepšího přítele, v bezvědomí. Bez jediného vodítka, které by se dalo sledovat, je jeho jedinou nadějí, že najde milovanou ženu a svoje nenarozené dítě, Kat, jediná svědkyně toho, co se stalo. Kat je však v polovičním kómatu a nemůže mluvit – dokud geniální neurochirurg nenavrhne radikální postup, jak "odemknout" její mysl na dostatečně dlouhou dobu, aby mohla zodpovědět několik otázek. Katina slova vyšlou Sigmu Force na horečné pátrání po odpovědích, které souvisejí s tajemstvími, jež sahají do minulosti ke španělské inkvizici a k jedné z nejhanobenějších a nejkrvavějších knih v lidských dějinách: středověkému textu známému jako Malleus Maleficarum neboli Kladivo na čarodějnice. Jejich zjištění z hluboké minulosti odhalí děsivou pravdu v přítomnosti i budoucnost visící na vlásku a přiměje je, aby se zabývali nejzákladnější otázkou: Co to znamená mít duši?


...t: Zkoušky ohněm je americký akční thriller, který pro studio 20th Century Fox natočil režisér Wes Ball ... Assassin's Creed (komiks): Zkouška ohněm - Anthony Del Col ... ... . Snímek navazuje na předchozí Labyrint: Útěk a shodně s ním je filmovou adaptací jedné z knih Jamese Dashnera. Předloha, v anglickém originále nazvaná The Scorch Trials, vyšla poprvé roku 2010. Zkouška ohněm 2019; Thriller 2009; Amazonie 2008; Krvavé evangelium 2013; Mapa z kost ... Kniha: Zkouška ohněm Autor: James Rollins. Velitel Gray Pierce se na Štědrý večer vrací domů a zjiš ... Labyrint: Zkoušky ohněm - FilmyOn.cz ... ... Kniha: Zkouška ohněm Autor: James Rollins. Velitel Gray Pierce se na Štědrý večer vrací domů a zjišťuje, že jeho domov někdo vyraboval. Grayova těhotná přítelkyně zmizela a na podlaze kuchyně leží v bezvědomí Kat, manželka ... Labyrint: Zkoušky ohněm (v anglickém originále The Maze Runner: The Scorch Trials) je americký akční thriller,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY