Lháři, lháři...

Lháři, lháři... - Sarah Flint | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Flint
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lháři, lháři....pdf


Chcete si knihu přečíst?Lháři, lháři... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Flint. Číst Lháři, lháři... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není konec. Začíná hledání skutečného pachatele i jeho motivu, které je plné lží a falešných obvinění. Charlie, Hunter a jejich tým musí zabijáka dopadnout, než se obětí stane další z kolegů.


...čtí lháři často vyprávějí neuvěřitelné příběhy, neustále přehánějí, činí ze sebe oběť či hrdinu, a to jen proto, aby na sebe upoutali pozornost ... Jiří Kodet: "Komunisti byli lháři a podvodníci" | Kinobox.cz ... . Ve většině případů se jedná o lidi s nízkým sebevědomím, kteří lžou, aby se cítili lépe. Postupem času si tak utvářejí na svých lžích závislost. Hledáte Lháři, lháři... od Sarah Flint? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Lháři! Všichni ty hustleři, balleři, fighteři, tvářej se přísně. Lháři! Všichni ty gangsteři, streeťáci, vojáci, nemáte s ... DC Charlotte Stafford: Lháři, lháři - Sarah Flint ... ... . 33 prodejen po celé ČR Lháři! Všichni ty hustleři, balleři, fighteři, tvářej se přísně. Lháři! Všichni ty gangsteři, streeťáci, vojáci, nemáte street krev. Lháři! Všichni ty veksláci, bonzáci, pasáci, ve vosím hnízdě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY