Objevujeme: Svět

Objevujeme: Svět - Patrick David | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick David
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme: Svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevujeme: Svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick David. Číst Objevujeme: Svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavní box pro školáky obsahuje knížku s fakty a zajímavostmi o světadílech a jednotlivých zemích světa, obří magnetickou tabuli a puzzle s více než 80 magnetkami. Umísti magnety představující jednotlivé země světa na magnetickou tabuli. Správný světadíl snadno najdeš díky barevnému rozlišení. K tomu nalezneš v boxu knížku, která tě provede všemi světadíly a v které se dozvíš spoustu informací o zemích světa, jejich hlavních městech, přírodních a klimatických podmínkách, politickém uspořádání a mnohém dalším. Šťastnou cestu! Určeno dětem od sedmi let.


... Objevujeme svět! 5 smyslů Poznávej lidské smysly a pojmenuj vše, co vidíš, cítíš, slyšíš, ochutnáváš a nahmatáš! Leporelo pro nejmenší děti s posuvnými prvky a pestrými ilustracemi ... Projekt "Objevujeme svět" ... . Objevovat svět je s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku Category Minipedie - Objevujeme svět - Farma, Barvy SVOJTKA. Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 681. Loading... MiniPEDIE - Objevujeme svět! Doma SVOJTKA. Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? Canc ... Aktuality - Společně objevujeme svět ... . Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 681. Loading... MiniPEDIE - Objevujeme svět! Doma SVOJTKA. Loading... Unsubscribe from SVOJTKA? Cancel Unsubscribe. ... Minipedie - Objevujeme svět! Moře - Duration: 0:27. SVOJTKA 896 views. http://bit.ly/Objevujeme_svet Lepor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY