Opilý koráb aneb Řeky mého života

Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Bruna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Bruna
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opilý koráb aneb Řeky mého života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opilý koráb aneb Řeky mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Bruna. Číst Opilý koráb aneb Řeky mého života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínková kniha lékaře–stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního nestátního zdravotnického zařízení v České republice. Václav Bruna popisuje a glosuje formou rozhovoru se spisovatelem a publicistou Petrem Feldsteinem svou životní pouť prostřednictvím různých zážitků, postřehů a zkušeností. Jak ze svého osobního a pracovního soukromí, tak i z obecnějších pohledů. Vypráví o dětství a mládí stráveném v Českém Brodě, studiu medicíny v Hradci Králové, čtrnáctiletém pracovním působení na Slovensku včetně věznění v Ilavě, odchodu do emigrace, návratu demokracie do Československa, i o příčinách a následcích jeho rozdělení. Jak v rozhovoru, tak v samostatných komentářích a úvahách, prezentuje své názory na svět okolo nás, ale i v nás. Jako lékař i hluboce vzdělaný člověk seznamuje čtenáře se svým pohledem na nejrůznější fenomény lidské existence, na podmanivost, ale i kontroverznost dávné i nedávné historie, stejně jako na neméně kontroverzní současnost. Významnou součástí knihy jsou kapitoly, které se věnují působení Václava Bruny v našem dostihovém sportu. Do jeho historie se zapsal především jako majitel koně Peruána, trojnásobného vítěze Velké pardubické.


...oráb aneb Řeky mého života Autor: Bruna, Václav Nakladatel: Mladá fronta EAN: ISBN: Originál: Rozhovor s Petrem Feldsteinem Popis: Elektronická kniha, 384 stran, bez zabezpečení DRM, 13,6 MB ePUB, 30,9 MB Mobi, 5,9 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Opilý koráb aneb Řeky mého života ... Opilý koráb aneb řeky mého života - Rozhovor s Petrem ... ... . Václav Bruna. Vzpomínková kniha lékaře-stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního nestátního zdravotnického zařízení v České republice. E-kniha: Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Bruna Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Opilý kor ... Opilý koráb aneb Řeky mého života - Knihy.cz ... . E-kniha: Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Bruna Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Opilý kor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY