Síla dávných tajemství

Síla dávných tajemství - Sejal Badaniová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sejal Badaniová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla dávných tajemství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Síla dávných tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sejal Badaniová. Číst Síla dávných tajemství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový smysl života můžete najít nečekaně v historii vlastní rodiny. Dojemný příběh o nezdolné síle lásky, schopnosti překonávat překážky a důležitosti lidských snů od autorky bestselleru Trail of Broken Wings. Mladá newyorská novinářka Džája je v životě připravena na všechno, jen ne na to, že prodělá tři samovolné potraty a odcizí se svému milovanému muži. V zoufalé snaze překonat své zhoršující se psychické problémy se rozhodne vydat se do Indie za svými předky, aniž by tušila, že přitom odhalí velké rodinné tajemství. Setkává se s bývalým sluhou a důvěrníkem své zesnulé babičky, která musela za časů britské okupace čelit mnoha omezením, vyplývajícím z tradičně podřízeného postavení žen v indické společnosti. Je to právě její příběh, v němž pokrokově založená žena dokázala i přes nepřízeň osudu nalézt pravou lásku, který Džáje pomůže znovu nalézt ztracenou sílu k tomu, aby si dala život do pořádku a našla jeho smysl v pomoci bližním.


...ávných tajemství Autor: Badaniová, Sejal Nakladatel: Fortuna Libri EAN: 9788075462336 ISBN: 978-80-7546-233-6 Originál: The Sotreyteller's Secret Překlad: Niklíčková, Alexandra Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21,5 cm Rok vydání: Síla dávných tajemství se zkrátka dotkla mého srdce, mnohokrát jsem při čtení plakala a držela oběma hrdinkám palce ... Síla dávných tajemství | KNIHCENTRUM.cz ... . Je to velmi silný životní příběh, který si musí získat každého, kdo miluje život, věří v lásku a dobro. Všechny informace o produktu Kniha Síla dávných tajemství - Sejal Badani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Síla dávných tajemství - Sejal Badani. Síla dávných t ... E-kniha "Síla dávných tajemství" ... . Je to velmi silný životní příběh, který si musí získat každého, kdo miluje život, věří v lásku a dobro. Všechny informace o produktu Kniha Síla dávných tajemství - Sejal Badani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Síla dávných tajemství - Sejal Badani. Síla dávných t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY