Úplně jiný příběh

Úplně jiný příběh - Hakan Nesser | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hakan Nesser
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úplně jiný příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úplně jiný příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Nesser. Číst Úplně jiný příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během dovolené ve Finistere i Bretagni se setká šest Švédů: dva manželské páry a dva muži. Koupou se, podnikají výlety a také trochu flirtují. Z tohoto pobytu pak zůstanou fotografie rozptýlené po albech, patrně také obraz namalovaný akvarelovými barvami, a především cosi jako deník, který podrobně líčí, co se během pobytu odehrálo. Uplyne pět let a někdo začne tyto lidi postupně zabíjet. Před první vraždou dostane inspektor Barbarotti dopis, v němž ho na ni pachatel upozorňuje. Netuší, proč se vrah obrací právě na něho. A nezůstane pouze u jednoho dopisu. Policejní tým se snaží zastavit vraha dřív, než vykoná to, čím ve svých dopisech vyhrožuje. Případ se komplikuje a mění se v sérii brutálních vražd a nevysvětlitelných záhad, na hru kočky s myší.


... jiný příběh Autor: Nesser, Hakan Nakladatel: MOBA EAN: 9788024388861 ISBN: 978-80-243-8886-1 Originál: En helt annan historia Překlad: Bojanovský, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 504 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Úplně jiný příběh | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Kniha: Úplně jiný příběh - Hakan Nesser. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Že tyto ceny byly uděleny právem, dokazuje i jeho poslední u nás vydaná krimi pod názvem Úplně jiný příběh. Po přečtení se opravdu můžete ptát, ja ... RECENZE: Úplně jiný příběh | Håkan Nesser | Zaostřeno na knihy ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Že tyto ceny byly uděleny právem, dokazuje i jeho poslední u nás vydaná krimi pod názvem Úplně jiný příběh. Po přečtení se opravdu můžete ptát, jaký příběh jste vlastně na stránkách této knihy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY