Falešný agent

Falešný agent - Alex Berenson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alex Berenson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešný agent.pdf


Chcete si knihu přečíst?Falešný agent ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Berenson. Číst Falešný agent Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do jednoho istanbulského hotelu dorazí varování, že íránské síly mají v úmyslu zabít tamního rezidenta CIA. K vyšetřování je přizván bývalý agent CIA John Wells, než však ve vyšetřování výrazněji pokročí, ukáže se, že tip byl pravdivý. Což znamená, že následující varování ze stejného zdroje bude bráno skutečně velice vážně. A varování to není ledajaké – na loď plující z Dubaje do Spojených států se měla podle něj dostat zásilka s radioaktivním materiálem. Jak riziko vzrůstá a vláda mobilizuje síly, je Wells vyslán na privátní misi s cílem vypátrat pravdu. Jde po stopě od Guatemaly přes Thajsko a Hong Kong až po Istanbul a využívá přitom veškeré své znalosti i schopnost nenápadně se pohybovat v arabském světě. Bude to ale stačit k odvrácení války, nad jejíž propastí se Spojené státy ocitly?


... Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech Girls İnterview 12 ( falešný agent )český dabing ... The Counterfeit Agent (John Wells, #8) by Alex Berenson ... ... EOF ... Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech Girls İnterview 12 ( falešný agent )český dabing. FeMaLe Agent BaCkRooM Casting FaKe Agent Czech Girls İnterview 16 ( falešný agent )česk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY