Nyxia Nespoutaná

Nyxia Nespoutaná - Scott Reintgen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Scott Reintgen
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nyxia Nespoutaná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nyxia Nespoutaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scott Reintgen. Číst Nyxia Nespoutaná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zpočátku si Emmett Atwater říkal, že to bude snadná výhra. Posbírat body. Shrábnout prachy. Vrátit se domů. Ale netrvalo dlouho a zjistil, že Babylon nehraje čistě. Jejich plané sliby vystřídaly temné vyhlídky.Teď si spolu s dalšími členy posádky Genesis musí poradit v neznámém a nebezpečném světě. I tato mise měla být jasně daná: těžit nyxii, nejcennější surovinu vesmíru, a dobře vycházet s původními obyvateli Adamity.Ale Emmett a ostatní si záhy uvědomí, že se ocitli uprostřed bitvy mezi silami Babylonu a Adamitů, jejichž zájmy jsou podstatně odlišné. Podaří se Genesis uniknout z planety včas, nebo už je pozdě?


...poutaná. Scott Reintgen. Četl(a) jsem. Chci přečíst ... Nyxia Nespoutaná - Humbook ... . 4.9 z 5 hvězdiček 26 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Je čas vystoupit na Edenu a konečně se po náročném výcviku pustit do tohoto hlavního úkolu: získat Nyxii a potkat se tváří v tvář s Adamity na Edenu. Babylon si však pro naši ... Pouze osm z nich bude vybráno pro cestu na planetu ... Nyxia: Nespoutaná | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... ... Pouze osm z nich bude vybráno pro cestu na planetu Eden, kde se nachází vzácná látka Nyxia, a získá bohatství a slávu. Jenomže cesta za vítězstvím je může stát život. Emmett se bude muset postavit tváří v tvář konečnému rozhodnutí: vyhrát za každou cenu, nebo najít způsob, jak bojovat a zůstat dobrým čl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY