Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch

Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch - Martin Kučera, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Kučera,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kučera,. Číst Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena odborníkům zabývajícím se hlasem v jeho normě i patologii. Text je výsledkem dlouhodobé spolupráce několika odborníků pracujících s poruchami komunikace jak v klinické praxi, tak ve výzkumu v oblasti psychoakustiky (MUDr. Martin Kučera – lékař ORL a foniatrie, RNDr. Marek Frič, PhD. – biofyzik, psychoakustik, Mgr. Kateřina Fritzlová – klinický logoped, Mgr. Martin Halíř – klinický psycholog). Kniha podává komplexní vhled do této problematiky, zaměřuje se na oblast hlasové reedukace a rehabilitace. Zvláštní pozornost je věnována funkční diagnostice hlasových poruch: metodice hodnocení laryngoskopických a stroboskopických nálezů, percepčnímu hodnocení hlasu včetně GRBAS a vyšetření hlasového pole. Na kazuistikách jsou ukázány základní terapeutické přístupy, které byly zvoleny především na základě vyšetření hlasového pole. Obsahově je text členěn do deseti kapitol, v nichž je hlas v jeho normě a patologii definován z pohledu funkční anatomie, fyziologie, psychoakustiky a vibroakustiky.Součástí monografie je multimediální příloha s výukovými modely hodnocení hlasu a hlasivkových nálezů.


...ě je text členěn do deseti kapitol, v nichž je hlas v jeho normě a patologii definován z pohledu funkční anatomie, fyziologie, psychoakustiky a vibroakustiky ... Marek FRIČ | RNDr., Ph.D. | Academy of Performing Arts in ... ... . Součástí monografie je multimediální příloha s výukovými modely hodnocení hlasu a hlasivkových nálezů. (funkční diagnostika a léčba hlasových poruch) Vokologie I: Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch Martin Kučera, Marek Frič, Kateřina Fritzlová, Martin Halíř Vokologie I. Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch. Martin Kučera, Martin Frič a kolektiv. Institut pro léčbu a výzkum poruch komunikace, 1. vydání, +DVD, 20 ... Kniha: Vokologie I (Martin Kučera, Marek Frič, Kateřina ... ... . Funkční diagnostika a léčba hlasových poruch. Martin Kučera, Martin Frič a kolektiv. Institut pro léčbu a výzkum poruch komunikace, 1. vydání, +DVD, 2019 . Kniha je určena odborníkům zabývajícím se hlasem v jeho normě i patologii. Text je výsledkem dlouhodobé spolupráce několika odborníků pracujících s ... Martin Kučera's 5 research works with 2 citations and 341 reads, including: V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY