Dívka, která spadla z nebe

Dívka, která spadla z nebe - Simon Mawer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Mawer
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka, která spadla z nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka, která spadla z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Mawer. Číst Dívka, která spadla z nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marian Sutro je napůl Angličanka, napůl Francouzka. Ve třetím roce druhé světové války ji mimo jiné právě pro její perfektní znalost francouzštiny naverbuje francouzská sekce britských zvláštních jednotek a Marian se začne připravovat na výsadek v okupované Francii. Během náročného výcviku se naučí zacházet se zbraněmi, výbušninami a vysílačkami, snášet fyzickou zátěž i drsné metody výslechu, skákat padákem a pohybovat se v utajení v zemi, kde stejně nebezpeční jako okupanti mohou být kolaboranti nebo zdánliví spojenci. Její mise ve Francii má ale kromě podpory domácího odporu ještě jedno, velmi speciální poslání: přesvědčit mladého fyzika Clémenta, jehož výzkum by spojenci rádi využili v nevypsaném závodu o zkonstruování atomové bomby, aby opustil svou zemi a odletěl do Anglie. Skutečnost, že ji s Clémentem pojí citové pouto z dob společného dospívání, může Marian pomoci - anebo jí úkol hodně zkomplikovat.


... která spadla z nebe. Kdo napsal knihu Dívka, která spadla z nebe? Autorem je Simon Mawer ... Dívka, která spadla z nebe - Knihy.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Dívka, která spadla z nebe 2012; Pád 2013; Skleněný pokoj 2013; Pražské jaro 2018; všech 8 knih autora. Podobné knihy. Churchillova sekretářka 2012; Krycí jméno Verity 2015; Čas mezi šitím 2014; Kniha Dívka, která spadla z nebe je v Mawer, Simon: Dívka, která spadla z nebe I u nás dobře známý britský prozaik Simon Mawer se ve svém posledním románu pokusil propojit špionážní román z druhé světové války s psychologickým i tělesným zráním mladé dívky. Dívka, která spadla ... Dívka, která spadla z nebe - Simon Mawer | KOSMAS.cz ... ... . Dívka, která spadla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY