Exil pod římským nebem

Exil pod římským nebem - Ondřej Blažek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Blažek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Exil pod římským nebem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Exil pod římským nebem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Blažek. Číst Exil pod římským nebem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii. Je první publikací na toto téma, která zevrubně mapuje osud kněžských i laických osobností, žijících po roku 1948 v Římě i jinde v Evropě. Přináší řadu dosud nepublikovaných dokumentů, svědectví, rozhovorů a fotografií, týkajících se Křesťanské akademie, centra Velehrad, kněžské koleje Nepomucenum a vztahu exulantů, institucí a Svatého stolce ke společnosti a církvi doma – v socialistickém Československu. Přesvědčivě také dokládá kladný přístup kněžského exilu, shromážděného kolem kardinála Josefa Berana, ke Druhému vatikánskému koncilu a jeho prohlášením.


...d římským nebem Autor: Blažek, Ondřej Nakladatel: Trinitas EAN: 9788086885483 ISBN: 978-80-86885-48-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 222 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Politická emigrace - Česko | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) ONDŘEJ BLAŽEK - Exil pod římským nebem . 12. 11. 2019, 17:00 . Beseda. Představení knihy píseckého historika o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii po roce 1948. Zpět na výpis pozvánek. Navigace pro příspěvek. Previous SOPKY NA MARSU. Říj 25 , 2019 ... Exil pod římským nebem(Blažek Ondřej) - Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím ... PDF Exil pod římským nebem ... . Navigace pro příspěvek. Previous SOPKY NA MARSU. Říj 25 , 2019 ... Exil pod římským nebem(Blažek Ondřej) - Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii...SOUVISEJÍCÍ KNIHY