Předvoj

Předvoj - Adéla Knapová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adéla Knapová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Předvoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předvoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéla Knapová. Číst Předvoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska jako cesta, jako boj o moc, nesmrtelnost... o duši? Ale cesta je zklamání a lidé se rodí s výdutěmi. Duše touží a počítače také. Dny lámání chleba i vazu. Budoucnost nebo dnešek? Kdy jste se naposledy podívali duši do duše vy? Adéla Knapová (1976) spojuje konec šedesátých let minulého století s vlnami moře, blížící se budoucností i genetickou nepůdou obřího skleníku plného rychlohrachu, očipovaných zaměstnanců a dálkově řízených čmeláků. Adéla Knapová (1976) je známá hlavně jako kmenová autorka týdeníku Reflex. Za své literární reportáže obdržela mnohá ocenění. V roce 2003 vyšla její prvotina Nezvaní, již kritika a čtenáři přijali dobře, autorka ji však označuje za „neplatnou“. V roce 2016 vydalo Fra její novelu Nemožnost nuly; ihned po vydání ji Český rozhlas zařadil mezi nejlepší české i zahraniční knihy roku 2016. Román Slabikář, také kritikou vysoce ceněný, vyšel ve Fra v roce 2017. Povídky publikuje převážně časopisecky (Salon Práva, Reflex, Weles…), píše však i pro rozhlas.


... Předvoj vycházel. Vznikaly nové pobočky tiskáren v Pelhřimově, Brně a dalších místech a tím se zmenšilo nebezpečí při převozu ... Karel Kryl - Synonymická - YouTube ... . Celkem vyšlo osm čísel měsíčníku Předvoj, první v nákladu sto výtisků, druhé 500 a další již 1500 výtisků. Díky promyšlené distribuci četlo každé číslo až tisíc lidí. Obec Předboj se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský.Rozkládá se asi osmnáct kilometrů severně od centra Prahy a šestnáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. ... Ubytovna PŘEDVOJ :: Karviná - město, které žije ... .Rozkládá se asi osmnáct kilometrů severně od centra Prahy a šestnáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Ubytovna PŘEDVOJ. Ubytovací středisko se nachází v jedné z městských částí města Karviná, konkrétně v Novém Městě přímo v čele jeho náměstí, kde je bohatá obchodní síť. Přímo před budovou je velké městské parkoviště. Ubytovací s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY