Příručka pro komunikaci s muslimy

Příručka pro komunikaci s muslimy - Andreas Maurer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andreas Maurer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka pro komunikaci s muslimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příručka pro komunikaci s muslimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Maurer. Číst Příručka pro komunikaci s muslimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha byla napsána s cílem pomoci Evropanům v uskutečnění dialogu s muslimy. Její autor si klade za cíl pochopení muslimské mentality a názorně popisuje, jakých věcí se v dialogu raději vyvarovat. Určité myšlenky totiž mohou u muslimů vyvolat nepřiměřené až agresivní reakce. S takovýmito negativními a pro Evropana nepochopitelně násilnými projevy v muslimské společnosti má autor knihy osobní zkušenost, která jej naučila umění, jakým způsobem v dialogu s muslimy pozitivně prezentovat hodnoty naší židovsko-křesťanské civilizace. Autor knihy strávil životem mezi muslimy mnoho let a věnuje se tématu dialogu s islámem na odborné úrovni. V knize se dočtete nejen o vzniku islámu, v co muslimové opravdu věří a jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými muslimskými skupinami. Také zde najdete informace o tom, co je pro muslimy posvátné a čím naopak opovrhují. Na názorných příkladech autor podrobně nastiňuje, jak se i malé bezvýznamné věci mohou stát pro běžného Evropana zásadními překážkami v dialogu s muslimy či proč je dialog s nimi psychicky a emočně poměrně náročný. Kniha tak pomáhá Evropanům pochopit způsob myšlení jedné z nejrychleji rostoucích evropských menšin, umožňuje si s nimi vytvořit silný vztah, získat jejich důvěru a ukázat jim přednosti naší civilizace.


...čka pro komunikaci s muslimy . Andreas Maurer; Andreas Maurer ... Příručka pro komunikaci s muslimy - Catalog of Frantisek ... ... . 1,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno. Všetky knihy autora . Lukáš Lhoťan, 2015. Vydavateľstvo Lukáš Lhoťan, 2015. Kniha byla napsána s cílem pomoci Evropanům v uskutečnění dialogu s muslimy. ... Hledáte Příručka pro komunikaci s muslimy od Maurer Andreas? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Příručka pro komunikaci s ... Příručka pro komunikaci s muslimy - Maurer Andreas ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Příručka pro komunikaci s muslimy - Andreas Maurer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Název: Příručka pro kom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY