Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika

Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika - Karel Lukáš, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Lukáš,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Lukáš,. Číst Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace navazuje na předchozí úspěšné knihy Chorobné znaky a příznaky 1 a 2. Původní texty jsou přepracované a přibylo k nim několik dalších desítek nových kapitol, takže kniha nyní obsahuje a popisuje celkem 218 vybraných znaků, příznaků a některých důležitých laboratorních ukazatelů ve 163 kapitolách s již tradičním prologem a epilogem. Předchozí publikace získaly četná odborná ocenění! Hesla jsou abecedně řazena, každé heslo má následující strukturu: definice, klasifikace, patofyziologie, výskyt, klinika, diagnóza, diferenciální diagnóza, léčba a základní použitá léčba. Jedná se o původní domácí práci zkušených vysokoškolských učitelů a autorů 1. LF UK Praha. Podobné publikace známe zatím pouze ze zahraničí s názvy „SYMPTOMS AND SIGNS“ a jsou mimořádně oblíbené jak u studentů medicíny, tak u lékařů všech odborností a jakéhokoli věku. Významnou částí knihy je i epilog, v němž autoři v přehledné formě shrnují mimořádně zajímavé informace o eponymech z celé publikace. Základem knihy je idea: „Znaky a příznaky jsou stavebními kameny diagnózy!“ Kniha patří rozhodně mezi kandidáty na bestseller, určitě ji budou mít ve svých knihovničkách nejen všichni internisté, praktičtí lékaři, neurologové a medici, ale i mnoho lékařů z dalších oborů.


...e navazuje na předchozí úspěšné knihy Chorobné znaky a příznaky 1 a 2 ... Chorobné znaky a příznaky: Diferenciální diagnostika ... . Původní texty jsou přepracované a přibylo k nim několik dalších desítek nových kapitol, takže kniha nyní obsahuje a popisuje celkem 218 vybraných znaků, příznaků a některých důležitých laboratorních ukazatelů ve 163 kapitolách s již tradičním prologem a epilogem. Chorobné znaky a příznaky. Diferenciální diagnostika - Karel Lukáš, Aleš Žák e-kniha. Publikace ... Chorobné znaky a příznaky - Diferenciální diagnostika ... ... . Diferenciální diagnostika - Karel Lukáš, Aleš Žák e-kniha. Publikace navazuje na předchozí úspěšné knihy Chorobné znaky a příznaky 1 a 2. Původní texty jsou přepracované a přibylo k nim několik dalších desítek nových kapitol, takže kniha nyní obsahuje a popis... Objednávejte knihu Chorobné znaky a příznaky - Diferenciální diagnostika v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99...SOUVISEJÍCÍ KNIHY