Mravenci se nedají

Mravenci se nedají - Ondřej Sekora | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Sekora
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mravenci se nedají.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mravenci se nedají ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Sekora. Číst Mravenci se nedají Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ferda potká v lese uplakanou mravenčí maminku, která se musí sama postarat o svá vajíčka. Má strach, že na všechno nestačí, ale Ferda jí slíbí, že jí bude věrně sloužit a se vším jí pomůže. Práce mu jde pěkně od ruky, najde spoustu nových kamarádů a zanedlouho vybudují krásné nové mraveniště. Bohužel si však nevybrali ty nejlepší sousedy! Kousek od nich žijí zlí mravenčí otrokáři, kteří jim nedají chvíli pokoje - kradou jim kukly, aby měli co nejvíce otroků. Mravenci jsou zoufalí - co si jen počnou? Ferda však nelení a za chvilku se mu v hlavě vyrojí spousta nápadů, jak se nevítaným návštěvníkům ubránit.


...i se nedají Autor: Sekora, Ondřej Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024243863 ISBN: 978-80-242-4386-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 100 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2015 (2 ... Mravenci se nedají; Sekora Ondřej | Antikvariát Učebnice ... . vydání) Kniha Mravenci se nedají Přidat komentář. Chesterton. 11 22.09.2018. Souhlasím s JAnD i freejazz !! ... Někdo sbírá známky, jiný slepuje letadélka, Vítězslav Fischer (52) z Neštědic u Ústí nad Labem vyrábí dřevěné mravence. Má jich desítky a nejsou ledajací. Jeho mravenci jsou pracovití, ani jeden z nich se nefláká. Většina z nich staví obrovskou loď a podobně jako legendární Ferda zvládnou práce vš ... Mravenci se nedaji ondrej sekora | Sleviste.cz ... . Má jich desítky a nejsou ledajací. Jeho mravenci jsou pracovití, ani jeden z nich se nefláká. Většina z nich staví obrovskou loď a podobně jako legendární Ferda zvládnou práce všeh Všechny informace o produktu Kniha Mravenci se nedají - Ondřej Sekora,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY