Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli

Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - John E. Sarno | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John E. Sarno
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John E. Sarno. Číst Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen? Musíte o svoje záda pečovat? Omezuje vás bolest zad v běžném životě? Pokud ano, možná také trpíte syndromem zánětu svalů z napětí. To všechno můžete změnit. Průkopnický výzkum v této oblasti, vedený americkým lékařem Johnem E. Sarnem, mnohým pacientům pomohl efektivně překonat jejich těžkosti se zády. Ve světovém bestselleru Uzdravení od bolesti zad vás Dr. Sarno naučí, jak rozeznat stres a jiné psychologické faktory způsobující bolesti zad a popíše, jak se uzdravit vlastními silami – bez léků, operace, nebo cvičení. Zjistíte: - proč úspěšní a vnitřně motivovaní lidé mají vyšší riziko vzniku bolesti zad, - že úzkosti a potlačovaný hněv spouštějí svalové křeče, - proč mnozí lidé akceptují bolesti zad jako nevyhnutelnou a nezvratnou součást života. Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení.


... Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli od Sarno John E ... Bolest achilovky od bolesti zad levně | Mobilmania zboží ... .? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V tomto rozhovoru se dozvíte, jak z hlediska fyzioterapeutky a průvodkyně po krajině mysli souvisí stav fyzického těla s obrazama, které nám probíhají myslí. Odkaz na eBook ... - proč mnozí lidé akceptují bolesti zad jako nevyhnutelnou a nezvratnou součást života. Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla v ... Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - Sarno ... ... . Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení. Uzdravení od bolesti zad: P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY