Zarua - ztracené město

Zarua - ztracené město - Suzanne Rogerson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Rogerson
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zarua - ztracené město.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zarua - ztracené město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Rogerson. Číst Zarua - ztracené město Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt vyšetřovat, Paddren se zaváže, že vraha odhalí. Pátrání ho zavede na cestu plnou nájemných zabijáků, sekt a nestvůr stvořených krvavou magií. Ale jeho nic nezastaví. Vize, které ho spojují se vzpomínkami dávno mrtvého čaroděje, jsou klíčem k rozluštění mnoha hádanek. A on je hodlá vyřešit.


...arua - ztracené město. Kdo napsal knihu Zarua - ztracené město? Autorem je Suzanne Rogerson ... ‎Suzanne Rogerson on Apple Books - Apple - Apple ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Category Science & Technology; Song E Vahine Maohi E; Artist Fenua; Licensed to YouTube by UMG (on behalf of ULM); UMPG Publishing, and 5 Music Rights Societies Zarua - ztracené město Suzanne Rogerson. Edice světové fantasy Pendragon přináší nejzvučnější jména tohoto žánru oceňova ... Zarua - ztracené město | Albatrosmedia.cz ... . Edice světové fantasy Pendragon přináší nejzvučnější jména tohoto žánru oceňovaná kritikou i čtenáři. Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt ... Zarua - Ztracené město je další knihou z edice Pendragon, která se tentokrát zaměřuje na magii, záhad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY