Kniha pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty

Kniha pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty - Ali Naheed | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ali Naheed
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ali Naheed. Číst Kniha pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celiakie, známá také jako glutenová enteropatie, endemická sprue nebo nesnášenlivost lepku, je běžná nemoc, která postihuje trávicí ústrojí člověka. Pacienti s touto diagnózou nepříznivě reagují na potraviny obsahující lepek. Lepek je směs bílkovin, které se nachází v určitých druzích obilnin jako pšenice, žito a ječmen. Vyskytuje se také v potravinách, například v pečivu, těstovinách a sušenkách. Imunitní systém člověka s celiakií považuje jednu látku tvořící lepek, gliadin, za hrozbu a podle toho na ni reaguje negativně. Imunitní systém vyrábí protilátky, aby se této domněle škodlivé látce ubránil.


...pro celiaky: Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty Ali Naheed Nakladatel: Pragma 2015 Popis Pragma Kniha pro celiaky - Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty - Naheed Ali Celiakie, známá také jako glutenová enteropatie, endemická sprue nebo nesnášenlivost lepku, je běžná nemoc, která postihuje trávicí ústrojí člověka ... Černý krkavec PDF Online - Prazska PDF ... . Kniha: Kniha pro celiaky (Naheed Ali). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha pro celiaky. Kdo napsal knihu Kniha pro celiaky? Autorem je Ali Naheed. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty. 0% 0 0. ... Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Kniha pro celiaky - Nové poz ... Pragma - knihy | Databáze knih ... . Kdo napsal knihu Kniha pro celiaky? Autorem je Ali Naheed. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Nové poznatky pro lékaře, nemocné a pacienty. 0% 0 0. ... Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Kniha pro celiaky - Nové poz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY