Okamžik překvapení

Okamžik překvapení - James Patterson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Patterson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Okamžik překvapení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okamžik překvapení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Patterson. Číst Okamžik překvapení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako pokus o stmelení rodiny naplánuje Katherine prázdniny na jachtě. Manžel Peter se však pro velké pracovní vytížení nemůže plavby zúčastnit a děti se tváří otráveně. Teprve bouře a exploze na lodi, při níž se Katherine s dětmi jen zázrakem zachrání, vyburcují dávno pohřbenou soudržnost. Peter je připraven na nejhorší, ale když svitne šance na záchranu, šel by i přes mrtvoly, aby se k trosečníkům dostal jako první.


...Okamžik překvapení - James Patterson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kytice k narozeninám | Fleurop.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Okamžik překvapení Přidat komentář. medlovice. 1 05.06.2018. Pokus o sblížení mezi členy rodiny , kde nemá nikdo zájem o druhého. ... Objednávejte knihu Okamžik překvapení v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny ... Okamžik překvapení - James Patterson | Knihy Dobrovský ... . ... Objednávejte knihu Okamžik překvapení v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jako pokus o stmelení rodiny naplánuje Katherine prázdniny na jachtě. Manžel Peter se však pro velké pracovní vytížení nemůže plavby zúčastnit a děti se tváří otráveně. Teprve bouře a exploze na lodi, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY