Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů

Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů - Sara Lewisová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Lewisová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Lewisová. Číst Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Saláty prošly za poslední roky velkou proměnou. Zahraniční dovolené vyvolaly zájem o kulinářské objevy, a protože je dnes v obchodech k dostání mnoho pro nás nových surovin, můžete si připravovat saláty z celého světa a zkoušet stále nové nápady. Odborníci na zdravou výživu se totiž shodují v tom, že klíčem ke zdravé stravě je rozmanitost. Stačí si tedy každý den vybrat ze Salátového baru některý z vyzkoušených receptů, inspirovat se lákavou fotografií a máte na talíři svou pravidelnou dávku vitaminů a minerálů. Co takhle dát si špenátový salát s pancettou a houbami nebo salát s avokádem, paprikou a kukuřicí či indický salát z červeného zelí? Kniha vás naučí jíst čerstvé, přírodní, co nejméně zpracované potraviny. A pochutnávat si na nich.


...ý bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salát ... Saláty s láskou / Nejlevnější knihy ... ... Salátový bar 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých salátů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Salátový bar Autor: Lewisová, Sara Nakladatel: Slovart EAN: 9788073919351 ISBN: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých saláttů Titul ... 978-80-7391-935-1: EAN: 9788073919351 Popis / resumé Fotografická publikace přináší recepty na přípravu různých druhů salátů. ... Ke knize "Salátový bar" doporučujeme také: Zelená kuc ... Levně Šaláty na párty: svieže, farebné a pestré ... . ... Ke knize "Salátový bar" doporučujeme také: Zelená kuchyně pro každy den Nadel, Jessica Cena: 148 Kč 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých saláttů. LEWISOVÁ Sara. Info: Slovart, 2015 (1.) - váz., 176 str. Z angl. přel. D. Eisenmannová Salátový bar: 80 receptů pro milovníky chutných a zdravých saláttů Saláty pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY