Selekce Box 1-4

Selekce Box 1-4 - Kiera Cassová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kiera Cassová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Selekce Box 1-4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Selekce Box 1-4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kiera Cassová. Číst Selekce Box 1-4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři díly Selekce v jednom boxu! Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Možnost žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu je soutěž noční můrou. Znamená pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu se jí nechce. Pak America potká prince Maxona – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nedokáže představit. Jak soutěž pokračuje, Americe se musí nejen rozhodnout mezi dvěma muži, ale především řešit problémy, které se týkají celé země a společnosti. O dvacet let později se Selekce musí zúčastnit i následnice trůnu Eadlyn, která i přes nátlak okolí odhodlaná soutěže využít ke svým cílům. Nebude však nakonec láska silnější než rozum?


...ledáte Selekce BOX 1-4 od Kiera Cassová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Selekce box 1-4, Kiera Cassová | Knihkupec.com ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Selekce BOX, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Selekce BOX. Selekce BOX od 634 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Všechny informace o produktu Kniha Selekce BOX 1-4 - Kiera Cassová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Selekce BOX 1-4 - Kiera Cassová. Selekce BOX 1-4 Knihu si právě prohlíží 8 zákazníků! Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: K ... Selekce BOX 1-4 | Albatrosmedia.cz ... . Selekce BOX 1-4 Knihu si právě prohlíží 8 zákazníků! Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Kiera Cass. 664 Kč běžná cena 890 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MO...SOUVISEJÍCÍ KNIHY