V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas

V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas - Kateřina Čechová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Čechová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas.pdf


Chcete si knihu přečíst?V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Čechová,. Číst V bludišti jménem Alzheimer: Na co v ordinaci nezbývá čas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alzheimerova nemoc od A do ZCo je to Alzheimerova nemoc? Jak se pozná? A jak vypadá stárnutí bez této nemoci? Jakým směrem se vydat, když nemoc vstoupí do života? Jaký je rozdíl mezi Alzheimerovou nemocí a demencí? Je demence ve stáří nevyhnutelná? Co se s člověkems touto nemocí děje? Co je vidět zvenčí a co uvnitř, téměř na úrovni jednotlivé buňky v mozku nemocného? Existují možnosti pomoci? A kde je hledat? Mnoho otázek, na které v ordinaci nezbývá čas. Ty i mnohé další vedly ke vzniku knihy, kterou právě držíte v ruce.


...išti jménem Alzheimer Na co v ordinaci nezbývá čas ... V bludišti jménem Alzheimer Na co v ordinaci nezbývá čas ... ... Mnoho otázek, na které v ordinaci nezbývá čas. Ty i mnohé další vedly ke vzniku knihy, kterou právě držíte v ruce. 584 Kč 649 Kč - ušetříte 65 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Co je to Alzheimerova nemoc? Jak se pozná? A jak vypadá stárnutí bez této nemoci? Jakým směrem se vydat, když nemoc vstoupí do života? Jaký je rozdíl mezi Alzheimerovou nemocí a demencí? Je demence ve stáří nevyhnutelná? Co se s člověkems touto nemocí děje? Název: V bludišti jménem Alzheimer - Na co v ordinaci nezbývá čas. Autor: Kateřina a kolektiv Čechová. Titul je zařaz ... V bludišti jménem Alzheimer - Hana Marková, Kateřina ... ... . Autor: Kateřina a kolektiv Čechová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-264-2707-. EAN: 9788026427070. Objednací kód: NA365245...SOUVISEJÍCÍ KNIHY