Mimo řadu: Anatomie úspěchu

Mimo řadu: Anatomie úspěchu - Malcolm Gladwell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Malcolm Gladwell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimo řadu: Anatomie úspěchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mimo řadu: Anatomie úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Malcolm Gladwell. Číst Mimo řadu: Anatomie úspěchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejsilnější stránkou autora mnoha bestsellerů Malcolma Gladwella je podívat se na věci zcela jinak, než je obvyklé. V knížce Mimo řadu svým nenapodobitelným „lehkým perem“, díky němuž si získal zástupy čtenářů po celém světě, píše o úspěchu. Ovšem jako vždy po svém. Zamýšlí se například nad tím, proč někteří lidé v životě uspějí, proslaví se a zbohatnou, zatímco jiní, třeba stejně inteligentní, snaživí a pracovití, nikoli.


... Mimo řadu, která má velmi výstižný podtitul Anatomie úspěchu se zaobírá fenoménem úspěchu ... E-kniha: Mimo řadu - Malcolm Gladwell | Knihy.ABZ.cz ... . Proč jsou jedni lidé veleúspěšní a jiní ne, když mají stejný talent a jsou stejně pracovití? Gladwell odhaluje, že je celá řada okolností ve společnosti, které faktor úspěchu docela dost ovlivňují. Mimo řadu. Anatomie úspěchu Autor: Gladwell, Malcolm Nakladatel: Dokořán EAN: 9788073632496 ISBN: 978-80-7363-249-6 Originál: Outliers. The Story of Success Překlad: V knížce Mimo řadu svým nenapodobitelným „lehkým perem", díky ... Anatómia úspechu - Medzi knihami - čerstvé informácie z ... ... . The Story of Success Překlad: V knížce Mimo řadu svým nenapodobitelným „lehkým perem", díky němuž si získal zástupy čtenářů po celém světě, píše o úspěchu. Ovšem jako vždy po svém. Zamýšlí se například nad tím, proč někteří lidé v životě uspějí, proslaví se a... Mimo řadu Anatomie úspěchu . Malcolm Gladwell; Malcolm Gladwell . 4,4 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Motivačná literatúra Mýty, povesti, lege...SOUVISEJÍCÍ KNIHY