Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti

Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Gill Hassonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gill Hassonová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Hassonová. Číst Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Na rozdíl od ostatních knih na podobné téma je tato kniha velmi praktická. U každého cvičení najdete stránku textu a stránku konkrétních cvičení, návodů a doporučení, která může vyzkoušet a zlepšit tak svůj život. Po přečtení této knihy zjistíte, že uvědomění si sebe sama a prožívání současnosti není jen pro filozofy, mystiky, buddhisty, akademiky či psychology – je dobré a prospěšné i pro vás osobně.


... informace o produktu Kniha Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Hasson Gill, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Hasson Gill ... Kniha Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání ... ... ... Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti ... ... informace o produktu Kniha Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Hasson Gill, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti - Hasson Gill. Více než 100 jednoduchých cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti Autor: Hassonová, Gill Nakladatel: Grada EAN: 9788024755731 ISBN: 978-80-247-5573-1 Originál: Mindfulness Pocketbook: Little exercises book for a calmer life Popis: 1× kniha, brožovaná, 124 stran, česky Rozměry: 12,6 × 17,5 cm Rok vydání: Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti Co všichni mají s tím prožíváním přítomnosti? Proč se o tom všude mluví? Je to proto, že životy kolem nás čas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY