Barvy času: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích

Barvy času: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích - Marina Amaralová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marina Amaralová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barvy času: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barvy času: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marina Amaralová,. Číst Barvy času: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výjimečná a v současné knižní produkci ojedinělá publikace Barvy času pokrývá více než 100 let světových dějin: od vlády královny Viktorie a americké občanské války až ke kubánské krizi a počátkům kosmického věku. Zaznamenává vzestup a pád impérií, vědecké objevy, průmyslový vývoj, umění, tragédie válek, politiku míru a životy mužů a žen, kteří tvořili dějiny. Bohatě ilustrovaná kniha je společným dílem renomovaného britského historika Dana Jonese, autora bestsellerů žebříčku The New York Times, a talentované brazilské umělkyně Mariny Amaralové. Ta na základě unikátních fotografií vytvořila 200 úchvatných obrazů, které přivedla k životu s pomocí digitálního kolorování. Dan Jones ke každému z nich napsal poutavý text, který jej zasazuje do historického kontextu. Vznikl tak živoucí celistvý obraz světa, v němž dnes žijeme.


...asu: Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích ... Barvy času | noveslovo.sk ... . ... Barvy času Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích. ... Kniha dodatečně kolorovaných fotografií názorně ilustruje věk odcházejících monarchů a vítězící modernity. Můžeme s ní rozjímat nad pomíjivostí světské slávy a lidského života ... Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích. Výjimečná a v současné knižní produkci ojedinělá publikace Barvy času pokrývá více než 100 let světových dějin: od vlády královny Viktorie a americké občanské války až ke kubánské krizi a počátkům kosmického věku. Zaznamenává vzestup a pád impérií, vědecké objevy, ... Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích ... . Zaznamenává vzestup a pád impérií, vědecké objevy, průmyslový vývoj, umění ... Barvy času - Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích. Celkové hodnocení ... Novodobé dějiny světa ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY